Kuriant vieną didžiausių objektų pasinaudojant 3D spausdinimu, kūrėjas nori priartėti prie galimybės statyti realius gyvenamuosius namus, kurie galėtų atlaikyti įvairias oro sąlygas. Kūrėjas turi inžinerijos ir architektūros išsilavinimą, kuris jam leidžia eksperimentuoti ir rasti įdomių sprendimų architektūros ir 3D spausdinimo sankirtoje. Pilies projektas yra įdomus iššūkis ir puiki galimybė pademonstruoti spausdintuvo galimybes. Darbo procese betoninio prototipo spausdintuvas gerinamas ir tobulinamas.
Norint tai atlikti buvo reikalingas didelis spausdintuvas, todėl jį konstruoti teko beveik nuo nulio. Nepaisant didelės paramos iš bendruomenės RepRap, galutinis mašinos variantas buvo padarytas pagal originalų projektą. Valdomas pasinaudojant Arduino Mega 2560 ir specialiais varikliais.
Šiuo metu spausdintuvas naudoja apie 50 cm sluoksnio betono į dieną, nors tai priklauso nuo bendros struktūros. Paprastai sluoksnis gaunamas 30 mm pločio ir 10 mm aukščio, nors iš esmės galima daryti bet kokius sluoksnius. Taip pat kūrėjas planuoja gaminti keičiamų dalių spausdintuvus, kurie leis įmonėms lengviau statyti pagal savo poreikius.
Pasitelkus sutelkta spausdinimo patirtimi, dizaineris gali pastatyti spausdintuvą, kuris spausdintų be pertraukos 24 valandas iki statybos darbų užbaigimo. Taip pat planuojama papildyti konstrukciją, kuri galėtų viską spausdinti iš karto. Pilies bokštai buvo spausdinami atskirai ir juos buvo sunku pastatyti į jų skirtą vietą.
Tolimesnis projektas - tikrų matmenų gyvenamasis namas.
Ir pabaigai filmukas:
Pasiremta: habrahabr.ru
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą